Duben 2009

JdU nA čArOdKy

30. dubna 2009 v 19:06 | Nikkuša |  Já :)
Takže teď tady nebudu jdu s kámoškou na čarodky takže nwm jestli něco přidám,teď asi nic protože se chystám budem pařit = D tak jááá jdu pp

od mRs.JoNaS

29. dubna 2009 v 21:35 | Nikkuša |  Pro mě
kuju je kwásnej!!

Butterflies 3. kapitola - Nehoda

29. dubna 2009 v 20:45 | Nickotinka |  Butterflies

V minulém díle: Mary se rozhodla špehovat Jonase v keři, ale moc se jí to nepovedlo. Joe ji i přes její maskování odhalil a požádal ji, jestli by jim nedonesla balón. Mary ho donesla a Joe navrhl, že by se mohl hrát volejbal. Angel se při volejbalu moc nedařilo a nakonec skončila s rozbitým nosem. Zranění jí zavinil Nick a vůbec si kí nevšímal jestli je v pohodě a tak se to rozhodla vzít do svých rukou....

NICK:
Tohle přehnala. Opravdu a moc to přehnala. Chudák Emily, co si teď pomyslí. No as to co většina sousedů: že máme cvoklou sousedku. Nic nového ani starého. Ale tohle s tím telefonátem mě fakt naštvalo.
"Proč mi bereš moje hovory?!" zařval jsem na Angel a sledoval jak se přikrčila.
"Proč ty mě strefuješ do hlavy balónem?!" řekla pevným, ještě klidným hlasem.
"Já jsem se ptal první!"
"No a co? Dáma má přednost!" uchechtla se.
"Fajn, já sem tě do tý tvý dutý palice nechtěl strefit, ale když tam stojíš jak pařez a nevnímáš okolí tak je to tvůj problém, že ti pak něco přistane na hlavě! Navíc jsem ti to schválně pinknul přímo na tebe a stačilo jen zvednout ruce! Ale jak je vidět tak ani to nezvládáš! A nemysli si, že jsi nějaká celebrita! Prostě máš jen prachatýho otčíma a díky němu tady můžeš bydlet! Tak se mezi nás neřaď! Nemáš na to bejt jednou z nás!"
Viděl jsem jak se rychle blíží ruka a pak to jen mlasklo. Dala mi facku. Dost štípala. Měla sílu, to se jí muselo nechat. Možná by mohla zkusit bojová umění, to by jí šlo třeba líp než volejbal.
V obličeji byla Angel úplně rudá a v očích se jí něco třpytilo, že by slzy? Tak tohle je její slabé místo.
"Už nikdy nemluv o mé rodině!" seřvala mě.
Pak se otočila ke Kevinovi.
"Koupím ti novej kapesník a moc díky, ahoj" rozlučila se s nima a mně ještě pořádně dupla na nohu.
"Auvajs!" vyjeknul jsem.
"Oh...já zapomněla! To bylo za ten nos, víš?" usmála se na mě falešně a z očí jí už tekly slzy. Pak utekla aby nikdo neviděl, že brečí.
"To se ti teda povedlo! Fakt!" zaječela na mě Mary.
"Mary!" chytil ji za ruku Joe.
"Ne já mu to řeknu! Tím co jsi jí řekl jsi jí mohl ublížit úplně nejvíc! Ty to nevíš, ale ona je dost citlivej človíček a jen, proto že se nenávidíte to neznamená, že je na tebe něják očkovaná. Je normální člověk tak ji pochop, proboha! Ve škole ji kvůli sportu šikanovali a její táta umřel před rokem, když jste tady skoro nebyly. V tom autě jel její táta, ona a její kluk! Ona jediná byla připoutaná a když do nich narazil ten opilej řidič tak jenom ona přežila! Dokážeš si to představit! Ty nic nevíš prosím tě tak ju už nechej být!" křičela na mě Mary a já jen zíral.
"Jak jsme byli pryč tak sem o ničem takovým nevěděl. Myslel jsem, že se její rodiče rozvedli, ale že měla Angel nějakýho kluka?
"A..ale..." dostal jsem pouze ze svého hrtanu.
"Mějte se, kdyžtak se stavte, jsme celej den doma, ale tobě to moc nedoporučuju" ukázala na mě a odešla.
"Mary! Počkej! Prosím!" volal za ní Joe. Byl do ní blázen. poznal jsem to podle jeho výrazu v obličeji.

JOE:
Otočila se na mě svou krásnou tváří a zvolnila tempo. Doběhnul jsem ji.
"Ma...mary..." koktal jsem, protože jsem byl zadýchaný z krátkého sprintu.
"Ano?"
"Já...já..." koktal jsem jak idiot.
"Co?" usmála se na mě.
Všimnul jsem si termosky s čajem, kterou jsem pořád držel v ruce. Kevin totiž miloval horký čaj a tak jsem mu ho šel udělat no a pořád jsem ho držel vruce od sončení volejbalu.
"Nedáš si čaj?" plácnul jsem první blbost co mě napadla, protože jsem se hrozně styděl.
"Uhm, no spíš si dáám něco chlazenýho" řekla s pohledem na termosku z které se kouřilo.
"Eh...no jasně...je dost horkko co?" další blbost.
"Ty jsi se mě chtěl zeptat jak se mi líbí počasí?" neuvěřitelně na mě zírala.
"Ne" přiznal jsem a nohy mi selhaly takže jsem před ní klečel. Uhm...už chápu proč si chlapy klekají při žádosti o zasnoubení. Selhávají jim kolena. Výborná technika. Dobře, že to zavedli, aspoň nevypadám jak debil. Ale já ju přece nejdu žádat o ruku! Seber se chlape! Nejseš přece nějaký střevo! Zase jsem si stoupnul.
Mary na mě zírala jak na cvoka.
"Promiň, selhaly mi kolena" omluvil jsem se vážně a ona vyprskla smíchy.
"Mary, hrozně moc jsem se do tebe zamiloval! Vezmeš...chci říct chceš se mnou chodit? Já hrozně moc!" koktal jsem rychle abych to měl co nejdřív za sebou.
"Jasně!" vrhla se mi kolem krku Mary.
"jasně jo nebo jasně ne?" zeptal jsem se.
"Jasně jo!" zašeptala mi do ucha.
"Takže si dneska večer někam vyrazíme?"
"Jo!"
"Slibuju, že to bude nejlepší noc tvýho života!"
"Vážně?" uchechtla se.
"Ale nezapomeň, že mám purity ring!" usměrnil jsem ji.
"Však já tohle neměla na mysli....půjdem na horskou dráhu?"
"Určitě, bude to super! Vezmem ještě Danielle a Keva?"
"Ale co Angie? Po tom dnešku bych ji neměla nechávat samotnou, ona je schopná si něco udělat" začala se Mary strachovat. Rozhodně jsem nechtěl rušit naše rande.
"Nick se oni postará" navrhnul jsem.
"To bych neriskovala."
Nakonec jsme se dohodli.

ANGELA:
Mary odjela s Joem na rande takže nemohla vidět jak se Jesse nastěhovává do svýho domu. Byl hrozně namyšlenej. Všechno mu obstarávala firma a on na ně ještě řval. Samozřejmě, že Mary na něm bude vidět jen to nejlepší.
Z pozorování Jesse mě vyrušil zvonek.
"Už jdu!" zařvala jsem a otevřela.
Předemnou stál Nick Jonas.
"Nicku, myslím, že to opravdu není dobrý nápad. Když jsme se neviděli tak nám bylo líp. Mohli by jsme zkusit, že by jsme dělali, že ten druhý neexistuje? Já teď nemám opravdu náladu na hádání!" málem jsem už zabouchla dveře před nosem, ale strčil tam svůj pahýl.
"Přišel jsem se omluvit za ten dnešek. To co jsem řekl bylo hnusný. Promiň" z očí mu koukala upřímnost, takže to musel vědět.
"Mary Vám to řekla, že?"
"Angel..."
"Proč to všem musí roztrubovat? Nic se neděje, prostě jenom umřeli a Sam seděl hned vedle mě. Jenom po mně stékala jeho krev a umřel mi v náručí. Prostě umřel. Je konec, chápeš to? A já zapomenu, musím zapomenout!" to už jsem brečela.
Nick mě objal a odnesl do obýváku, kde jsme si pak povídali až do noci.

Nick:Out at Nashville International Airport (27.4)

29. dubna 2009 v 20:01 | Nikkuša |  Paparazzi(otrawní kobylky)
Nick je tady upa kwáááásnýýý

Můj new nápad oprava.

29. dubna 2009 v 19:58 | Nikkuša
Jo a nemusíte mě posílat celou ff stačí jeden díl

pro mRs.JoNaS

28. dubna 2009 v 20:03 | Nikkuša |  Pro tebe
HyperLink
líbí?

NeW nápad k ff

28. dubna 2009 v 19:51 | Nikkuša
Awojky lidi!Teď sem dostala takowej nápad.Jáký?No že bych z někým psala ff,prostě jeden díl já jeden ty.Pokuď máš zájem tak clik na celý článek

hotowo?

28. dubna 2009 v 19:34 | Nikkuša |  Já :)
Tak už sem zase něco předělala ještě čekám na dess ale už jedu zase na plno

REKONSTRUKCE

28. dubna 2009 v 18:46 | Nikkuša |  Já :)
Awojky teď je chvilku rekonstrukce a sb sem si nesmazala jen je jdu přesunout = )

Myspace message 26.4.09

28. dubna 2009 v 18:25 | Nikkuša


Ahoj všichni!


Doufáme, že se všichni máte skvělé. Dokončili jsme naše nové CD a TV show. Nyní mame některé tolik potřebné volno. Je úžasné se zastavit a odpočívat, ale nemůžeme přestat přemýšlet o tom jak moc chceme zpívat a vystupovat s našimi novými skladbami pro vás v tomto roce.


Příští týden bude premiéra naši nové Disney Channel TV show Jonas. Přejeme si aby se vám libila. Pracovali jsme na ní tvrdě.


K dispozici bude spousta nových věcí v několika příštích týdnecj. K dispozici budou některé skutečné překvapení. Mějte kontrolu aktualizací na MySpace, Facebook, YouTube, Twitter, SayNow, atd.


Díky


JB

Kevin, Joe a Nick

zdroy:

Nick&Miley opět spolu??

28. dubna 2009 v 18:23 | Nikkuša |  Článečky
Miley Cyrus se chce oficiálně vrátit ke svému ex-příteli Nicku Jonasovi, to uvedl web New York Daily News. Ačkoliv randí s modelem spodního prádla Justinem Gastonem už 8 měsíců, tak zasvěcenec řekl, že Mileyno srdce náleží první lásce, Nickovi. A pro tyhle dva, kteří se rozešli v roce 2007, je stále víc nemožné zůstat odděleně.

Zdroj tvrdí: "Miley a Nick se k sobě chtějí vrátit. Protože spolupracují (na novém videu), tak jsou si navzájem skutečně blízko. Tráví spolu teď mnohem, mnohem víc času a jsou neustále na telefonu."

A když jdou pospolu teď, tak se k sobě chovají velmi něžně: "Miley byla nedávno v domě Jonasových, a dali si malou pusu na tvář. Nickovi rodiče mají pravidla, že když je v baráku holka, tak se tohle nesmí dít, ale je to od toho neodradilo."

Pár je velmi roztomilý, ale Miley má problémy s tím jak to říct Justinovi.
Dokonce brečí z toho v jaké je situaci. "Miley nemá tušení, jak to má říct Justinovi, že je konec, ale Nick stojí pevně při ní. Je dobrý kluk, který je s ní, a Miley se to chystá říct Justinovi velmi, velmi brzo. To pro něj bude obtížné."

Miley nedávno řekl Ryanovi Seacrestovi, "Já a Nick ... pořád se spolu bavíme a je jedním mým nejlepším přítelem. Skutečně se máme oba rádi a já jsem šťastná, že jsme mohli zůstat tak dobrými přáteli."zdroj: OceanUp přeložila Nikkuša(já) pro nnikinka.blog.cz

od kely123(good diplom)

28. dubna 2009 v 18:18 | Nikkuša |  Pro mě
kuju

Promo poster

28. dubna 2009 v 12:26 | Nikkuša |  J.O.N.A.S
HyperLinkNick a Basketball = D

28. dubna 2009 v 9:43 | Nikkuša

Jak běží tak je mu vidět ta inzulínová pumpa, všimli jste si?

Butterflies:2. kapitola - Volejbal

28. dubna 2009 v 9:34 | Nickotinka |  Butterflies
V minulém díle: Rodina Jonasů se vrátila po dlouhé době domů a kluci si šli zaházet s balónem. Bohužel ho Joe nechytil a balón rozbil okno Angeliné rodině. Nick to šel urovnat, ale nakonec to skončilo hádkou a navííc. Zapomněl tam ten balón, proto se Joe vydal k Angele pro balón. Mezitím přijela Mary a pozvala Joa a jeho bratry na párty, která se bude konat za dobu neurčito....

NICK:
Samozřejmě, že Joe ten balón nevzal. Zapomněl ho tam. Bylo nám už trapné chodit tam potřetí a po vyprávění Joa jsme to už ani nechtěli riskovat. Odpovídat na otázky typu: Používáš tělové mléko? se nechtělo ani Kevovi, který byl teď na řadě.
"Nicku, mohl by jsi pomoci Frankiemu s úkolem? Jdeme s tátou do divadla" prosila mě mamka.
"Mami, já mám za hodinu rande." Byla to pravda. Měl jsem rande s Emily Osment. Byla to spíš kámoška takže jsem to tolik jako rande nebral. Kdybych to bral jako úplné rande tak bych už na sebe hodinu patlal všelijaký masti. Teď si dám jenom rychlou sprchu, vezmu čistý triko a pojedu pro Emily. V plánu jsme měli večeři ve fastfoodu a pak kino.
"Nicku, prosím. Nemůžeš to zrušit?" pprosila mě máma.
"Mami, ona s tím už počítá a podle její poslední SMSky se už hodně těší" nerad jsem rušil rande hodinu předem.
"Kevine!" zavolala máma a Kevin přiklusal.
"Ano?"
"Mohl by jsi pohlídat Frankieho a pomoci mu s úkoly?"
"Ona, přijde Danielle tak nevím, ale jestli jí to nebude vadit tak klidně, ale Joe má čas! Nikam nejde a nemá holku ani rande" navrhnul Kevin.
Joe souhlasil.
"Vy bídníci. Však Vás dostihne trest za to, že jste se nepostaraaly o svého mladšího bratra v nouzi!" chechtal se Joe než odešel za Frankiem.
Já jsem se přece jen rozhodl pro omlazující kůru.

ANGELA:
Mary pořád jen povídala a povídala. Bylo tak příjemné poslouchat. Nakonec jsem usnula.

"Mary, vstávej! Snídaně!" budila jsem ji. Už jsem udělala omelety a vše perfektně nachystala. Věděla jsem, že Mary nekouří. Já taky ne, jen vyjímečně nebo když mě něco naštve či rozruší. Takže jsem si byla už ráno zapálit abych se uklidnila a srovnala si myšlenky v hlavě.

"Co budeme dneska dělat?" zeptala se dychtivě Mary.
"Můžem se vykoupat v bazénu, skočit do výřivky,..." navrhnula jsem.
"Je bazén na zahradě?" zeptala se. Po ránu jsem měla pomalejší myšlení takže mi to hned neseplo.
"Je. Proč?"
"Budem sledovat kluky. Třeba Joa sbalím!"
"Ne, prosím ne! Cokoliv jiného. Klidně pojedem do lázní, ale tohle ne!" prosila jsem ji div jsem si neklekla.
"Co proti nim máš? Vždyť jsou fajn, teda aspoň Joe" zaláskovaně koukala na plakát, který vylepila dokonce i v jídelně! POMOC!
"Víš já a Nick....." pověděla jsem jí celou historii o naší "válce". Naše mamky nás hrozně moc chtěli dát dohromady už jako malé, protože jsme se k sobě vzhledově dost hodily a právě to byl ten problém. Zprotivily nás sobě, kvůli tomu, že nás chtěly dát dohromady.
Potom jsme šli k bazénu.
Mary se pořád upravovala a ptala se mě jak vypadá. Vážně otrava. Jonasové mi zkazí celý prázdniny. Někdy je lepší nebydlet vedle celebrit.
Kevin a Danielle se opalovali a Joe s Nickem blbli v bazénu, samozřejmě nechyběl jejich čokl.
Mary se zamaskovala do křoví a pozorovala Joa. Svým: áách...oni sou boží!" byla nenápadná opravdu hodně.
"To už můžeš rovnout vylízt Mary!" zakřičela jsem na ni a ona se na mě zamračila.
Lehla jsem si na lehátko a nechávala se opékat na sluníčku.
"Mary, pojď něco dělat. Je tady hrozná nuda a tvoje sledování stejně k ničemu nevede." Doufala jsem, že budem dělat blbinky jako pokaždé když jsme se viděli, ale ti Jonasové ju totálně ovládali, úplně ju pohltili.
Když se ke mně nedonesla odpověď tak jsem se rozhodla k razantnějšímu řešení.
"Jestli toho hned nenecháš tak zbytek prázdnin strávíme na jedom táboře na druhý straně světa a to myslím vážně! Myslela jsem, že jsi přijela kvůli mně a ne nějakým Jonasům! Jsou to úplně obyčejní lidi, jenom jsou slavní tak se vzpamatuj! Budeš je tu mít celý dva měsíce!" zařvala jsem na ni a slyšela jak na mě Nick křičí jestli bych nemohla zmlknout.
"Ne to teda nemohla!" zařvu na něj a zvednu se z lehátka.
"Tak aspoň neřvi! To se nedá poslouchat!" zakřičí na mě přes zahradu.
"Nutí tě někdo to poslouchat?!" zeptám se ho sarkasticky.
Pak konečně sklapnul.
"Jdu pro pití" odkráčí Mary.

NICK:
Zase začala řvát. my od ní nebudeme mít pokoj ani jeden den. Fakt děsný. Aspoň ta Mary vypadá celkem v pohodě, jen kdyby se nás nepokoušela sledovat v křoví. Bylo mi celkem trapně když jsem věděl, že jsem jenom v plavkách a ona jen čeká kdy nám spadnou. teda tphle neřekla, ale myslel jsem si to.
Joe na ní mohl oči nechat. Prohlásil o ní, že je to ta nejvíc sexy fanynka jakou kdy viděl.
"A Angela nám taky vyrostla do krásy, co?" šťouchnul mě do žebra "je to už pět let, nemám pravdu? vždy když jsme se tady stavili tak byla někde pryč..." dál se na mě usmíval. Byla to pravda. Angela byla krásná, to rozhdoně, ale byla protivná, mrzutá a rozmazlená. Nic pro mě.
"Neměl jít Kev pro ten balón?" vzpomněl jsem si a pohlédl na Keva, který se teď líbal s Danielle.
"Jen je nech, zařídím to!" usmál se Joe sebejistým a šibalským úsměvem. Vydal se směrem ke keříku, v kterém se schovávala Mary.
"Ehm...Mary. Včera nám k Vám spadl balón? Mohla by jsi ho donést?"
"Jasně!" Mary zářila štěstím, nejspíš proto, že po ní Joe něco chtěl.
"Jdu pro pití" řekla Angele, protože nejspíš tušila, že Angela by s tím nesouhlasila.

ANGELA:
Mary nedonesla pití, ale...
"Kdes to vzala?" zeptala jssem se s pohledem na balón co mi včera rozbil okno.
"Po cestě jsem ho uviděla. Ten je tvůj? Říkala jsem si, že si můžem něco zahrát" usmála se nevinně, ale poznala jsem, že lže. To ten idiot Nick ju určitě zmanipuloval, protože věděl, že bych jim ten balón nedala. Pcha.
"Jo, nechcete si něco zahrát? Třeba volejbal!" Joe se prodral živím plotem, který dělil naše pozemky.
"Je nás málo" zkoušela jsem se vymluvit.
"Já, Mary, Ty, Kevin, Danielle, Nick. To by šlo. Budem tři na tři" navrhnul Joe.
"Jasně! To bude super! Prosím Angel, mám za týden narozky!"
"Vážně? To by jsme měli udělat nějakou oslavu" začínal plánovat Joe. Mohl na ní oči nechat a abych řekla pravdu. Žárlila jsem.
"Fajn, budem hrát!" svolila jsem abych zastavila plánování oslavy.

Kevin, Danielle i Nick souhlasili. Smůla. Doufala jsem, že odmítnou. Rozdělili jsme se na dvě poloviny. Já byla s Joem a Danielle. Danielle vypadala, že sporty pro ni nejsou problém. U mě to byl opak.
Začali jsme hru a můj "talent" se prokázal. To co jsem odpálila skončilo v autu. Danielle na mě byla celkem naštvaná, Joe mě uklidňoval a vysvětloval jak to mám správně udělat, Nick se mi pochechtával a Kevin netrpělivě koukal na hodinky, které se mu třpytily na zápěstí. Mary byla naštěstí v klidu. Už to znala, takže byla zvyklá. Když Joe ukončil svou lekci tak jsme pokračovali ve hře. Samozřejmě, že ta lekce byla k ničemu. Čím víc jsem se snažila tím víc jsem to kazila.
Zoufale jsem se dívala na vodu v jejich bazénu a těšila se až hra skončí. Měli větší a mnohem lepší bazén. Jak ráda bych do něj teď skočila.
"Angel!" slyšela jsem jak křičí Joe a pak jsem spadla na zem. Něco mě silně uhodilo. Byl to balón a strefil mě přímo do obličeje. Z nosu mi už tekla krev.
Kevin ke mně přiskočil a vytáhnul čistý kapesník, který mi přiložil k nosu. Všichni se teď nademnou skláněli,
"Jsem v pohodě. To za chvílu přestane." Problém byl, ale v tom, že mi nikdo neuvěřil, protože mi slzely oči. Mám takovej problém, že když klidně jen upadnu tak mi jakýsi alarm v hlavě začne říkat: Nikdo tě nemá rád a já pak brečím. Tohle se dělo teď a mně už slzely oči.
"Kdo to hodil?" snažila jsem se mluvit aby se mi netřásl hlas.
Všichni se otočili na Nicka, který momentálně telefonoval s....Emily? Vůbec si mě nevšímal náfuka jeden. Vůbec mu nešlo o to, že mě málem omráčil a teď jsem zraněná! Bylo mu to úplně jedno. Totálně mě naštval. Prudce jsem se zvedla.
"Angie...." zasekla se Mary.
Rychle jsem došla za Nickem a vytrhla mu mobil z ruky:
"Nazdar! Je mi jedno kdo jsi, ale Nick je momentálně zaneprázdněn a nemá čas na žvatlání s nějakým děckem! Jestli ti někdo umřel tak upřímnou soustrast, ale já teď brzy umřu na krvácení do mozku, takže bych ocenila kdyby jsi asi týden nerušila! Rozumíš? Čau!" ukončila jsem hovor a mobil hodila Nickovi, kterej byl tak vyjevenej, že ho nechtil a mobil se rozbill o zem.
Všude okolo vládlo hrobbové ticho a já na Nickovi poznala, že tímhle jsem překročila veškeré hranice....
blog autorky:

Není konec!

28. dubna 2009 v 8:45 | Nikkuša |  Já :)
Ahojky,blog už zase jde!!!!Moc díky za radu Tšárík....Takže blog se neruší jen si měním přezdívku na Nikkuša.Pls předělejte si mě a já jdu tenhle blog vylepšovat

poslední diplom pro mě na tomhle blogu

27. dubna 2009 v 14:11 | nnikinka |  Pro mě
takže už pracuju na new blogu a mám hotowé video a teď diplomek kuju

Pls poraďte

25. dubna 2009 v 15:54 | nnikinka |  Já :)
Awojky,ráda bych se vrátila ale je jeden problem..Ten problem je že když chci třeba změnit jméno blog tak mě to píše:ZADANÁ POLOŽKA Č 4 BOČNÍHO MENU NENÍ PLATNÁ.A tohle je u všeho pls poraďte!!!Kdo by věděl tak písňete sem nebo na NiQulinka@seznam.cz